
Buy Now from Hokey Poke Games
Availability: In Stock
Price: £5.99 (-3.2%)
Last Updated: 20 May 2026, 20:46
Product Info
| Category | Booster Packs |
| Release Date | 05 Jul 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | English, Chinese (Simplified), German, French, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 7 Magic: The Gathering cards |
| Dimensions | 0.157" x 2.677" x 4.882" (4 x 68 x 124mm) |
| Weight | 0.029 lb (0.013 kg) |
| SKU | D35830000 |
| UPC | 195166261218 |
Assassin's Creed Beyond Booster
Set: Assassin's Creed Beyond Booster
Availability: In Stock
Price: £5.99 (-3.2%)
Last Updated: 20 May 2026, 20:46
Product Description
Assassin's Creed ® emerges from the shadows to join Magic: The Gathering ! Your community will freerun through ancient locales with their favorite Assassins and take a leap of faith—the past is theirs to explore.
Product Info
| Category | Booster Packs |
| Release Date | 05 Jul 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | English, Chinese (Simplified), German, French, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 7 Magic: The Gathering cards |
| Dimensions | 0.157" x 2.677" x 4.882" (4 x 68 x 124mm) |
| Weight | 0.029 lb (0.013 kg) |
| SKU | D35830000 |
| UPC | 195166261218 |
Product Contents
| 7 Magic: The Gathering cards |
| 1-4 card(s) of rarity Rare or higher |
| 3-5 Uncommon cards |
| 0-1 Land cards |
| Traditional Foil Showcase Mythic Rare card in <1% of boosters |
| Retailer Listings | Price | Delta | Status |
|---|---|---|---|
| Hokey Poke Games | £5.99 | -3.2% | In Stock |
| Zatu Games | £6.39 | +3.2% | In Stock |
Buy Now from Hokey Poke Games
Availability: In Stock
Price: £5.99 (-3.2%)
Last Updated: 20 May 2026, 20:46
