
Product Info
| Category | Booster Boxes |
| Release Date | 05 Jul 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | English, Chinese (Simplified), German, French, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 24 boosters per display / 12 displays per carton |
| Dimensions | 4.921" x 5.394" x 1.772" (125 x 137 x 45mm) |
| Weight | 0.701 lb (0.318 kg) |
| SKU | D35830000 |
| UPC | 195166261225 |
Assassin's Creed Beyond Booster Display
Set: Assassin's Creed Beyond Booster Display
Product Description
Assassin's Creed ® emerges from the shadows to join Magic: The Gathering ! Your community will freerun through ancient locales with their favorite Assassins and take a leap of faith—the past is theirs to explore.
Product Info
| Category | Booster Boxes |
| Release Date | 05 Jul 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | English, Chinese (Simplified), German, French, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 24 boosters per display / 12 displays per carton |
| Dimensions | 4.921" x 5.394" x 1.772" (125 x 137 x 45mm) |
| Weight | 0.701 lb (0.318 kg) |
| SKU | D35830000 |
| UPC | 195166261225 |
Product Contents
| 24 Magic: The Gathering®—Assassin's Creed® Beyond Boosters |
| 7 Magic: The Gathering cards |
| 1-4 card(s) of rarity Rare or higher |
| 3-5 Uncommon cards |
| 0-1 Land cards |
| Traditional Foil Showcase Mythic Rare card in <1% of boosters |
| Retailer Listings | Price | Delta | Status |
|---|---|---|---|
| The Board Game Hut | £104.99 | -11.5% | Out of Stock |
| EternaCards | £107.95 | -9.0% | Out of Stock |
| TierZero Games | £112.95 | -4.7% | Out of Stock |
| Chaos Cards | £114.50 | -3.4% | Out of Stock |
| Gathering Games | £114.75 | -3.2% | Out of Stock |
| The Gamers Lodge | £125.00 | +5.4% | Out of Stock |
| Firestorm Cards | £129.99 | +9.6% | Out of Stock |
| Athena Games | £138.50 | +16.8% | Out of Stock |
No best listing available yet.
Last Updated: 20 May 2026, 20:46
