
Product Info
| Category | Kits |
| Release Date | 05 Jul 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | Japanese |
| Case Configuration | 10 Magic: The Gathering®—Assassin's Creed® Beyond Boosters |
| Dimensions | 1.496" x 2.756" 5.472" (38 x 70 x 139mm) |
| Weight | 0.342 lb (0.155kg) |
| SKU | D35861400 |
| UPC | 195166261294 |
Assassin's Creed Beyond Booster Display 10-Pack
Set: Assassin's Creed Beyond Booster Display 10-Pack
Product Description
Assassin's Creed ® emerges from the shadows to join Magic: The Gathering ! Your community will freerun through ancient locales with their favorite Assassins and take a leap of faith—the past is theirs to explore.
Product Info
| Category | Kits |
| Release Date | 05 Jul 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | Japanese |
| Case Configuration | 10 Magic: The Gathering®—Assassin's Creed® Beyond Boosters |
| Dimensions | 1.496" x 2.756" 5.472" (38 x 70 x 139mm) |
| Weight | 0.342 lb (0.155kg) |
| SKU | D35861400 |
| UPC | 195166261294 |
Product Contents
| 10 Magic: The Gathering®—Assassin's Creed® Beyond Boosters |
| 7 Magic: The Gathering cards |
| 1-4 card(s) of rarity Rare or higher |
| 3-5 Uncommon cards |
| 0-1 Land cards |
| Traditional Foil Showcase Mythic Rare card in <1% of boosters |
No best listing available yet.
Last Updated: 16 May 2026, 23:37
