
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 27 Sept 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | English, French, German, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic: The Gathering cards (2 Traditional Foil Legendary cards, 98 nonfoil cards) |
| Dimensions | 3.268" x 5.394" x 7.638" (83 x 137 x 194mm) |
| Weight | 0.869 lb. (0.394 kg) |
| SKU | D34470000 |
| UPC | 195166258676 |
Duskmourn: House of Horror Commander Decks
Set: Duskmourn: House of Horror
Product Description
Duskmourn: House of Horror Commander Decks is a Deck in Duskmourn: House of Horror. Compare UK retailer pricing and current availability for this sealed product. It has a listed release date of 27 Sept 2024.
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 27 Sept 2024 |
| Lifecycle | Current |
| Languages | English, French, German, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic: The Gathering cards (2 Traditional Foil Legendary cards, 98 nonfoil cards) |
| Dimensions | 3.268" x 5.394" x 7.638" (83 x 137 x 194mm) |
| Weight | 0.869 lb. (0.394 kg) |
| SKU | D34470000 |
| UPC | 195166258676 |
Product Contents
| 1 ready-to-play deck of 100 Magic: The Gathering cards (2 Traditional Foil Legendary cards, 98 nonfoil cards) |
| 2-card Collector Booster Sample Pack |
| 8 new-to-Commander cards |
| 10 new Archenemy cards |
| 10 double-sided tokens |
| 1 deck box (can hold 100 sleeved cards) |
| 1 strategy insert |
| 1 reference card |
No best listing available yet.
Last Updated: 16 May 2026, 23:37
