
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 01 Aug 2025 |
| Lifecycle | Current |
| MSRP | $44.99 |
| Languages | English, French, German, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards 2 Traditional Foil Legendary cards |
| Dimensions | 2.559" x 4.449" x 6.890" (65 x 113 x 175mm) |
| Weight | 0.763 lb. (0.346 kg) |
| SKU | D44500000 |
| UPC | 195166286396 |
Edge of Eternities Commander Decks
Set: Edge of Eternities
Product Description
Edge of Eternities Commander Decks is a Deck in Edge of Eternities. Compare UK retailer pricing and current availability for this sealed product. It has a listed release date of 01 Aug 2025.
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 01 Aug 2025 |
| Lifecycle | Current |
| MSRP | $44.99 |
| Languages | English, French, German, Italian, Japanese, Spanish |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards 2 Traditional Foil Legendary cards |
| Dimensions | 2.559" x 4.449" x 6.890" (65 x 113 x 175mm) |
| Weight | 0.763 lb. (0.346 kg) |
| SKU | D44500000 |
| UPC | 195166286396 |
Product Contents
| 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards 2 Traditional Foil Legendary cards |
| 98 nonfoil cards |
| 2-card Collector Booster Sample Pack |
| 10 double-sided tokens |
| 1 deck box (can hold 100 sleeved cards) |
| 1 strategy insert |
| 1 reference card |
| Retailer Listings | Price | Delta | Status |
|---|---|---|---|
| Mythic Cardboard | £85.95 | -2.3% | Out of Stock |
| Chaos Cards | £89.98 | +2.3% | Out of Stock |
No best listing available yet.
Last Updated: 20 May 2026, 20:46
