
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 13 Jun 2025 |
| Lifecycle | Current |
| MSRP | $149.99 |
| Languages | English, Japanese |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards in Surge Foil treatment |
| Dimensions | 3.268" x 5.394" x 7.638" (83 x 137 x 194mm) |
| Weight | 0.869 lb. (0.394 kg) |
| SKU | D38460000 |
| UPC | 195166271019 |
FINAL FANTASY Commander Decks: Collector's Edition
Set: Final Fantasy
Product Description
The entire FINAL FANTASY saga is here! Your players will step into the worlds of the beloved FINAL FANTASY RPG series' sixteen mainline games with a Commander deck mainly featuring cards from FINAL FANTASY VI, FINAL FANTASY VII, FINAL FANTASY X, and FINAL FANTASY XIV.
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 13 Jun 2025 |
| Lifecycle | Current |
| MSRP | $149.99 |
| Languages | English, Japanese |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards in Surge Foil treatment |
| Dimensions | 3.268" x 5.394" x 7.638" (83 x 137 x 194mm) |
| Weight | 0.869 lb. (0.394 kg) |
| SKU | D38460000 |
| UPC | 195166271019 |
Product Contents
| 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards in Surge Foil treatment |
| 2-card Collector Booster Sample Pack |
| 25 new-to- Magic cards in each deck |
| 10 double-sided tokens in 3 of the decks; one deck will contain 6 double-sided tokens and 4 punch-out counter cards |
| 1 deck box (can hold 100 sleeved cards) |
| 1 strategy insert |
| 1 reference card |
No best listing available yet.
Last Updated: 16 May 2026, 23:37
