
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 26 Jun 2026 |
| Lifecycle | Current |
| MSRP | $159.99 |
| Languages | English |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards Includes 100 surge foil cards |
| Dimensions | 3.268" x 5.394" x 7.638" (83 x 137 x 194mm) |
| Weight | 0.869 lb (0.394 kg) |
| SKU | D53620000 |
| UPC | 195166313085 |
Marvel Super Heroes Commander Decks Collector's Edition
Set: Marvel Super Heroes
Product Description
Commander decks are ready to play right out of the box and contain everything you need to play Magic 's most popular multiplayer format. Magic: The Gathering | Marvel Super Heroes Commander Decks Collector's Edition feature four different Commander deck versions and each includes 100 surge foil cards.
Product Info
| Category | Decks |
| Release Date | 26 Jun 2026 |
| Lifecycle | Current |
| MSRP | $159.99 |
| Languages | English |
| Case Configuration | 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards Includes 100 surge foil cards |
| Dimensions | 3.268" x 5.394" x 7.638" (83 x 137 x 194mm) |
| Weight | 0.869 lb (0.394 kg) |
| SKU | D53620000 |
| UPC | 195166313085 |
Product Contents
| 1 ready-to-play deck of 100 Magic cards Includes 100 surge foil cards |
| 30 new-to- Magic cards |
| 10 double-sided token cards |
| Deck box |
| Strategy insert |
| Reference card |
No best listing available yet.
Last Updated: 16 May 2026, 23:37
